Аккумулятор BA700 Sony Ericsson BA700 Xperia Ray Neo MT15i ST18i

Производитель: Sonny

Модель: BA700

Наличие: В наличии

Цена: 90.00грн.
Количество:

Аккумулятор BA700 Sony Ericsson BA700 Xperia Ray Neo MT15i ST18i  

опис

Акумуляторна батарея BA700 використовується для телефонів Sony Ericsson і дозволяє тривалий час залишатися на зв'язку без додаткової підзарядки. . Краще рішення по співвідношенню ціна-якість. Відсутній ефект пам'яті, що дозволяє заряджати акумулятор коли у вас є час і не чекати його повної розрядки! Тривалість роботи акумулятора в середньому 2-3 роки.

 

Тривалий термін служби досягаються за рахунок використання оригінальних високоякісних елементів живлення і трирівневого контролю на всіх етапах виробництва

Специфікація товару:

Сумісна марка: Sony Ericsson
Для моделей телефону: Sony Ericsson BA700 Xperia Ray Neo MT15i ST18i


Перед заміною акумулятора завжди вимикайте телефон. Усередині акумулятора вбудований контролер напруги, який при повному заряді акумулятора відключить його сам. Час заряду акумулятора BXT в середньому становить 2-3 години в залежності від типу телефону. Тривалість роботи акумулятора залежить від багатьох чинників: віддаленість від передавача сигналу, температури повітря де знаходиться пристрій (при мінусовій температурі тривалість роботи акумулятора сильно знижується). Також, акумулятори не люблять перегріву, тому не залишайте телефон під прямими променями сонця, особливо в спекотні дні. Якщо Ви хочете збільшити тривалість роботи акумулятора необхідно вимикати додатки, які споживають велику кількість енергії, коли в них немає необхідності. До таких додатків можна віднести: google карти, skype, facebook і інші додатки які активно використовують інтернет трафік і геолокацію. Як варіант можна встановити додаток Juice Defender, яке при вимкненому екрані буде вимикати wifi, gps і задані програми автоматично, а після включення екрану - активувати їх. При правильній експлуатації акумулятора середній термін стабільної роботи становить близько двох років, потім ємність може знижуватися. Якщо ви ведете активний спосіб життя і постійно використовуєте skype, карти та інші енергоємні програми, можливо, Вам необхідний ще один або два акумулятора в запасі (в подорож, в поході не завжди є можливість зарядити телефон). Щоб запасний акумулятор завжди був заряджений, можна використовувати універсальне зовнішній зарядний пристрій, що дозволяє заряджати акумулятор без телефону.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке: