Як продовжити термін служби акумулятора мобільного телефону

писать ramstudio Опубликовано в: Дата создания : 2016-11-26 Просмотров : 557 Комментарий : 0

Як продовжити термін служби акумулятора мобільного телефону

Як продовжити термін служби акумулятора мобільного телефону?
Акумулятор для мобільного телефону - основне джерело , без якого той самий мобільний телефон працювати не буде. Чи варто говорити, що від якості акумулятора, в простолюдді батарейки, безпосередньо залежить тривалість роботи пристрою без підзарядки.
Комплектація нового мобільного апарату передбачає наявність оригінальної батареї, гарантійний термін експлуатації якої в середньому, становить близько року. Звідси випливає, що якщо ви будете строго слідувати інструкції, використовуючи акумулятор свого мобільного пристрою, дотримуючись рекомендації виробника, ваш джерело енергії точно відпрацює покладений йому час.
Але, на жаль (чи на щастя - кому як), ми не купуємо новий телефон, орієнтуючись на рівень зношеності його акумулятора, тому рано чи пізно виникає необхідність його заміни.
У сучасних пристроях використовуються літій-іонні (Li-Ion) акумулятори, які мають високу ємність і термін служби при відносно невеликих розмірах. Наприклад, для втрати до 20% ємності, число циклів заряд-розряд складає в середньому 500-1000 разів. Час швидкої зарядки становить від двох до чотирьох годин, саморазрад в умовах кімнатної температури становить всього 5-10% на місяць.
Існує кілька загальних правил, дотримуючись яких ви істотно продовжите термін служби нового акумулятора:
- Відразу після покупки, рівень заряду нової батареї необхідно довести до 100%, незалежно від поточного рівня заряду.
- Для досягнення максимальної потужності, акумулятора необхідно пройти від трьох до п'яти повних циклів зарядки / розрядки.
- Слід пам'ятати, що критично мінімальний показник розряду становить 5%, тому при зниженні рівня до 5-10% необхідно заряджати акумулятор.
- Вам не доведеться заряджати батарею необхідно за один раз, без будь-яких перерв. Після закінчення зарядки обов'язково відключайте пристрій від мережі.
- По можливості, варто уникати занадто високих, або навпаки надто низьких температур. У разі переохолодження акумулятора, телефон може тимчасово відмовитися працювати. Для літій-іонний акумуляторів граничний діапазон температур становить від 0 ° С - 45 ° С.
- Краще відмовитися від зарядки перегрівся або занадто холодного акумулятора і почекати поки його температура зрівняється з кімнатною. Рекомендована температура для заряду близько 15 ° С-25 ° С.

Гріється телефон можливо батарея вийшла з ладу або програма або гра перевантажують процесор телефону.
Ми ознайомили вас з основними вимогами до експлуатації акумулятора, а тепер давайте перейдемо безпосередньо до його вибору.
- При покупці акумулятора для мобільного телефону, бажано вибирати оригінальний (фірмовий) акумулятор. Це стане гарантією ідеальної сумісності з пристроєм, високої продуктивності і більш тривалого терміну служби.
-Якщо Із будь-яких причин ви купуєте батарею іншого виробника, обов'язково проконсультуйтеся з продавцем з приводу сумісності з вашим пристроєм, дізнайтеся ємність батареї і гарантійний термін її експлуатації. Після покупки простежте за її роботою і порівняйте з технічними вимогами, зазначеними в документах до телефону.
- Ємність акумулятора - це кількість віддається електричної енергії, яка вимірюється в міліампер-годинах (мАг). Тривалість автономної роботи пристрою, безпосередньо залежить від цього показника. Тому перед покупкою визначте інтенсивність використання мобільного телефону і, виходячи з цього, вибирайте акумулятор оптимальної ємності.
Як бачите, вибір і експлуатація акумулятора не вимагає особливих навичок, а наші поради обов'язково допоможуть вам продовжити термін служби джерела енергії вашого мобільного телефону.


Як перевірити батарею телефона для цього потрібно зняти задню кришку і оглянути акумулятор, можливо він здувся або потік.
Як зробити щоб батарея тримала довше в зимку, потрібно тримати телефон у внутрішній кишені щоб він не охолоджувався.
Чому довго заряджається телефон, тому що тривалість заряду залежить від ємності акумулятора і може заряджатися до шести годин